Kışla Mah. 4456 Sok. Yüreğir Adana Kapasite 300 Kişi 01


ALİ HOŞFİKİRER STADI 2
Kışla Mah. 4456 Sok. Yüreğir
Adana
Kapasite 300 Kişi
01


Bu staddaki maçlar;

Maç Tarihi Bulunduğu Lig Hafta Ev Sahibi Takım Ev Sahibi Skor Deplasman Skor Deplasman Takım
15.03.2020 - 15:00 2. AMATÖR LİG BÜYÜKLER B GRUBU 6. Hafta ÇUKUROVA GENÇLERBİRLİĞİ 0 3 KARŞIYAKASPOR
15.03.2020 - 13:00 2. AMATÖR LİG BÜYÜKLER A GRUBU 6. Hafta GAZİPAŞA SPOR 1 5 SEYHANSPOR
15.03.2020 - 11:00 U-19 2.LİG C GRUBU 7. Hafta YÜREĞİR İDMAN YURDU U-19 0 3 ALADAĞ DEMİRSPOR U-19
08.03.2020 - 15:00 2. AMATÖR LİG BÜYÜKLER C GRUBU 5. Hafta KOZAN ESNAFSPOR 2 0 SEYHAN KURTULUŞSPOR
08.03.2020 - 13:00 2. AMATÖR LİG BÜYÜKLER A GRUBU 5. Hafta YÜZÜNCÜYILSPOR 1 2 ÇUKUROVASPOR
08.03.2020 - 11:00 U-17 1.LİG B GRUBU 6. Hafta ANADOLU 19 MAYISSPOR U-17 2 2 KARAİSALISPOR U-17
07.03.2020 - 15:00 U-17 1.LİG C GRUBU 6. Hafta AKDENİZ KARATAŞSPOR U-17 0 1 ÇUKUROVA DEMİRSPOR U-17
07.03.2020 - 13:00 U-17 1.LİG A GRUBU 6. Hafta PINAR MAHALLESİ CESURSPOR U-17 1 3 SARIÇAM BELEDİYESPOR U-17
07.03.2020 - 11:00 U-17 1.LİG A GRUBU 6. Hafta KANALGÜCÜ U-17 0 0 DENİZLİ M. PAŞASPOR U-17
20.02.2020 - 15:00 U-19 2.LİG C GRUBU 3. Hafta YÜREĞİR İDMAN YURDU U-19 2 3 BAKLALISPOR U-19
19.02.2020 - 15:00 U-19 2.LİG B GRUBU 3. Hafta KANAL UFUK U-19 1 3 İNCİRLİKSPOR U-19
16.02.2020 - 15:00 2. AMATÖR LİG BÜYÜKLER C GRUBU 3. Hafta SULUCA ORGANİZE SANAYİSPOR 1 3 SARIÇAM BELEDİYESPOR
16.02.2020 - 15:00 2. AMATÖR LİG BÜYÜKLER A GRUBU 3. Hafta YÜZÜNCÜYILSPOR 6 3 KUNDURACI ESNAFSPOR
16.02.2020 - 13:00 2. AMATÖR LİG BÜYÜKLER A GRUBU 3. Hafta ADANAGÜCÜ 1 2 ÇUKUROVASPOR
15.02.2020 - 12:30 U-15 1.LİG C GRUBU 5. Hafta TOROS SPOR U-15 4 2 ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ U-15
15.02.2020 - 11:00 U-15 1.LİG B GRUBU 5. Hafta YÜKSEL GENÇLİK U-15 9 0 KAZİME ÖZLER SPOR U-15
13.02.2020 - 15:00 U-19 2.LİG C GRUBU 2. Hafta KARŞIYAKASPOR U-19 2 4 KANALGÜCÜ U-19
09.02.2020 - 15:00 2. AMATÖR LİG BÜYÜKLER C GRUBU 2. Hafta KOZAN ESNAFSPOR 3 0 GÜNEY ADANASPOR
09.02.2020 - 13:00 2. AMATÖR LİG BÜYÜKLER A GRUBU 2. Hafta KABASAKAL GENÇLİKSPOR 2 1 ADANAGÜCÜ
04.02.2020 - 14:00 U-19 2.LİG A GRUBU 1. Hafta YÜZÜNCÜYILSPOR U-19 2 1 GÜNEŞLİSPOR U-19
02.02.2020 - 14:00 2. AMATÖR LİG BÜYÜKLER C GRUBU 1. Hafta YEŞİLEVLER SPOR 1 1 SARIÇAM BELEDİYESPOR
02.02.2020 - 12:00 U-15 1.LİG C GRUBU 5. Hafta ÇUKUROVA DEMİRSPOR U-15 2 1 İMAMOĞLU BELEDİYESPOR U-15
02.02.2020 - 12:00 2. AMATÖR LİG BÜYÜKLER B GRUBU 1. Hafta ADASPOR(LİGDEN ÇEKİLDİ) 2 4 PINAR MAHALLESİ CESURSPOR
02.02.2020 - 10:30 U-14 SÜPER LİG 11. Hafta ÇUKUROVA BELEDİYESPOR U-14 0 5 YAPI MESLEK U-14
01.02.2020 - 17:39 2. AMATÖR LİG BÜYÜKLER C GRUBU 1. Hafta KOCAVEZİRSPOR 1 0 SEYHAN KURTULUŞSPOR
01.02.2020 - 12:30 U-17 1.LİG C GRUBU 5. Hafta YÜZÜNCÜYILSPOR U-17 1 1 BAKLALISPOR U-17
01.02.2020 - 10:30 U-17 1.LİG C GRUBU 5. Hafta ÇUKUROVA GENÇLİKSPOR U-17 0 7 ÇUKUROVASPOR U-17
31.01.2020 - 14:00 U-15 1.LİG B GRUBU 4. Hafta KUZEY ADANASPOR U-15 3 2 KARTALSPOR U-15
31.01.2020 - 12:00 U-15 SÜPER LİGİ 4. Hafta ADANASPOR A.Ş U15 2 0 SEYHAN BELEDİYESPOR U15
28.01.2020 - 14:00 U-15 1.LİG C GRUBU 3. Hafta ÇUKUROVA DEMİRSPOR U-15 7 0 BAYINDIRLIK YAPI SPOR U-15
28.01.2020 - 12:30 U-15 1.LİG C GRUBU 3. Hafta TOROS SPOR U-15 1 1 DENİZLİ M. PAŞASPOR U-15
28.01.2020 - 11:00 U-15 1.LİG C GRUBU 3. Hafta GÜNEY ADANASPOR U-15 2 1 ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ U-15
27.01.2020 - 14:00 U-17 1.LİG B GRUBU 3. Hafta ÇUKUROVA DEMİRORDU U-17 3 4 AKKAPI SPOR U-17
27.01.2020 - 12:00 U-17 1.LİG A GRUBU 3. Hafta OKÇULAR SPOR U-17 2 3 PINAR MAHALLESİ CESURSPOR U-17
26.01.2020 - 14:00 1. AMATÖR LİG BÜYÜKLER A GRUBU 22. Hafta ÇUKUROVA DEMİRSPOR 4 3 AKDENİZ KARATAŞSPOR
25.01.2020 - 14:00 U-16 SÜPER LİG 10. Hafta KANARYASPOR U-16 1 2 VEFASPOR U-16
24.01.2020 - 14:00 U-15 1.LİG C GRUBU 2. Hafta PINAR MAHALLESİ CESURSPOR U-15 1 7 ÇUKUROVA DEMİRSPOR U-15
24.01.2020 - 12:30 U-15 1.LİG A GRUBU 2. Hafta KÜRKÇÜLERSPOR U-15 2 7 ANADOLU 19 MAYISSPOR U-15
23.01.2020 - 14:00 U-17 1.LİG A GRUBU 2. Hafta TOROSLAR 1922 U-17 0 2 İNCİRLİKSPOR U-17
23.01.2020 - 12:00 U-17 1.LİG C GRUBU 2. Hafta YÜZÜNCÜYILSPOR U-17 14 1 SARIÇAM BURUKSPOR U-17
22.01.2020 - 14:00 U-19 1.LİG B GRUBU 14. Hafta KARTALSPOR U-19 1 2 SEYHANSPOR U-19
22.01.2020 - 12:00 U-19 1.LİG B GRUBU 14. Hafta ÇUKUROVASPOR U-19 1 1 AKKAPISPOR U-19
21.01.2020 - 14:00 U-15 1.LİG B GRUBU 1. Hafta YÜKSEL GENÇLİK U-15 19 0 POZANTISPOR U-15
21.01.2020 - 12:30 U-15 1.LİG B GRUBU 1. Hafta KAZİME ÖZLER SPOR U-15 2 3 SARIÇAM BURUKSPOR U-15
21.01.2020 - 11:00 U-15 1.LİG B GRUBU 1. Hafta ÇUKUROVASPOR U-15 0 10 KUZEY ADANASPOR U-15
20.01.2020 - 14:00 U-17 1.LİG C GRUBU 1. Hafta AKDENİZ KARATAŞSPOR U-17 4 1 POZANTISPOR U-17
20.01.2020 - 12:00 U-17 1.LİG A GRUBU 1. Hafta DENİZLİ M. PAŞASPOR U-17 1 2 SARIÇAM BELEDİYESPOR U-17
20.01.2020 - 10:00 U-17 1.LİG B GRUBU 1. Hafta ÇUKUROVA DEMİRORDU U-17 5 1 KİREMİTHANESPOR U-17
19.01.2020 - 14:00 1. AMATÖR LİG BÜYÜKLER B GRUBU 21. Hafta ANADOLU 19 MAYISSPOR 6 1 GÜLPINARSPOR
19.01.2020 - 12:00 1. AMATÖR LİG BÜYÜKLER A GRUBU 21. Hafta ÇUKUROVA BELEDİYESPOR 0 1 OKÇULARSPOR
12.01.2020 - 14:00 1. AMATÖR LİG BÜYÜKLER A GRUBU 20. Hafta ADALETGÜCÜ 6 0 ÇUKUROVA PRESS HAVUZLUBAHÇE
08.12.2019 - 14:00 1. AMATÖR LİG BÜYÜKLER B GRUBU 14. Hafta KUZEY ADANASPOR 1 1 GÜNEŞLİSPOR
07.12.2019 - 15:00 U-14 1.LİG B GRUBU 7. Hafta YÜKSEL GENÇLİK U-14 5 3 İMAMOĞLU BELEDİYESPOR U-14
07.12.2019 - 13:00 U-14 1.LİG B GRUBU 7. Hafta AKINSPOR U-14 0 5 KÜRKÇÜLERSPOR U-14
07.12.2019 - 12:00 U-14 1.LİG B GRUBU 7. Hafta YÜZÜNCÜYILSPOR U-14 1 2 GÜNEY ADANASPOR U-14
30.11.2019 - 14:00 U-16 1.LİG A GRUBU 6. Hafta PINAR MAHALLESİ CESURSPOR U-16 0 2 AKKAPISPOR U-16
30.11.2019 - 12:00 U-16 1.LİG A GRUBU 6. Hafta YEŞİLEVLERSPOR U-16 0 6 DENİZLİ MİTHATPAŞASPOR U-16
24.11.2019 - 14:00 1. AMATÖR LİG BÜYÜKLER A GRUBU 12. Hafta AKDENİZ KARATAŞSPOR 0 1 ADALETGÜCÜ
23.11.2019 - 14:00 U-14 1.LİG C GRUBU 6. Hafta ÇUKUROVA DEMİRORDU U-14 3 0 ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ U-14
20.11.2019 - 14:00 U-19 1.LİG B GRUBU 7. Hafta SEYHANSPOR U-19 6 5 KARTALSPOR U-19
18.11.2019 - 14:00 U-16 1.LİG B GRUBU 5. Hafta ÇUKUROVA DEMİRSPOR U-16 1 2 ADASPOR U-16
17.11.2019 - 14:00 1. AMATÖR LİG BÜYÜKLER A GRUBU 11. Hafta YÜREĞİR İDMAN YURDU 0 0 OKÇULARSPOR
17.11.2019 - 11:30 U-14 1.LİG C GRUBU 5. Hafta ÇUKUROVA DEMİRORDU U-14 3 2 CEYHAN DOĞANSPOR U-14
16.11.2019 - 15:00 U-14 SÜPER LİG 5. Hafta TOROSSPOR U-14 4 2 GÜLPINARSPOR U-14
16.11.2019 - 13:30 U-14 1.LİG C GRUBU 5. Hafta YEŞİLEVLERSPOR U-14 3 4 ÇUKUROVASPOR U-14
09.11.2019 - 14:00 U-16 1.LİG A GRUBU 4. Hafta YÜZÜNCÜYILSPOR U-16 1 6 AKKAPISPOR U-16
09.11.2019 - 13:00 U-16 1.LİG B GRUBU 4. Hafta ÇUKUROVA BELEDİYESPOR U-16 1 2 İNCİRLİKSPOR U-16
09.11.2019 - 11:00 U-16 1.LİG A GRUBU 4. Hafta PINAR MAHALLESİ CESURSPOR U-16 0 2 YAPI MESLEK U-16
03.11.2019 - 14:00 1. AMATÖR LİG BÜYÜKLER A GRUBU 9. Hafta ÇUKUROVA BELEDİYESPOR 3 2 ALADAĞ DEMİRSPOR
02.11.2019 - 14:30 U-14 1.LİG C GRUBU 4. Hafta ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ U-14 2 3 CEYHAN DOĞANSPOR U-14
02.11.2019 - 13:00 U-14 1.LİG A GRUBU 4. Hafta PINAR MAHALLESİ CESURSPOR U-14 1 2 CEYHANSPOR U-14
02.11.2019 - 11:30 U-14 1.LİG B GRUBU 4. Hafta YÜREĞİR MAVİ ŞİMŞEK U-14 0 11 YÜKSEL GENÇLİK U-14
29.10.2019 - 15:00 U-16 1.LİG B GRUBU 3. Hafta KARTALSPOR U-16 3 2 TOROSSPOR U-16
26.10.2019 - 15:00 U-14 1.LİG B GRUBU 3. Hafta AKINSPOR U-14 3 1 YÜREĞİR MAVİ ŞİMŞEK U-14
26.10.2019 - 13:00 U-14 1.LİG C GRUBU 3. Hafta ÇUKUROVA DEMİRORDU U-14 8 0 ÇUKUROVASPOR U-14
26.10.2019 - 11:00 U-14 1.LİG C GRUBU 3. Hafta YEŞİLEVLERSPOR U-14 1 8 ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ U-14
20.10.2019 - 15:00 U-16 1.LİG A GRUBU 2. Hafta YEŞİLEVLERSPOR U-16 0 11 GÜLPINARSPOR U-16
19.10.2019 - 15:00 U-16 1.LİG B GRUBU 2. Hafta ÇUKUROVA BELEDİYESPOR U-16 3 1 ADASPOR U-16
19.10.2019 - 13:00 U-16 1.LİG A GRUBU 2. Hafta HADIRLIGÜCÜ U-16 0 6 SARIÇAM BELEDİYESPOR U-16
13.10.2019 - 15:00 1. AMATÖR LİG BÜYÜKLER B GRUBU 6. Hafta KUZEY ADANASPOR 3 2 TOROSLAR 1922
12.10.2019 - 16:00 U-14 1.LİG C GRUBU 2. Hafta ÇUKUROVASPOR U-14 1 1 CEYHAN DOĞANSPOR U-14
12.10.2019 - 14:00 U-14 1.LİG B GRUBU 2. Hafta YÜZÜNCÜYILSPOR U-14 12 2 AKINSPOR U-14
12.10.2019 - 12:00 U-14 1.LİG B GRUBU 2. Hafta YÜREĞİR MAVİ ŞİMŞEK U-14 3 6 KÜRKÇÜLERSPOR U-14
06.10.2019 - 16:00 1. AMATÖR LİG BÜYÜKLER A GRUBU 5. Hafta ÇUKUROVA DEMİRSPOR 0 4 VEFASPOR
05.10.2019 - 16:00 U-16 1.LİG A GRUBU 1. Hafta YAPI MESLEK U-16 3 0 HADIRLIGÜCÜ U-16
05.10.2019 - 14:00 U-16 1.LİG B GRUBU 1. Hafta ÇUKUROVA DEMİRSPOR U-16 3 1 TOROSSPOR U-16
05.10.2019 - 12:00 U-16 1.LİG A GRUBU 1. Hafta PINAR MAHALLESİ CESURSPOR U-16 6 2 YEŞİLEVLERSPOR U-16
29.09.2019 - 16:00 1. AMATÖR LİG BÜYÜKLER A GRUBU 4. Hafta AKDENİZ KARATAŞSPOR 4 0 ÇUKUROVA DEMİRORDU
28.09.2019 - 16:00 U-14 SÜPER LİG 1. Hafta ÇUKUROVA BELEDİYESPOR U-14 1 2 VEFASPOR U-14
22.09.2019 - 16:30 1. AMATÖR LİG BÜYÜKLER A GRUBU 2. Hafta YÜREĞİR İDMAN YURDU 2 1 ÇUKUROVA DEMİRSPOR