Toggle navigation
Adana ASKF Amator Lig Sistemi
Anasayfa
Amatör Statüler ve Fikstür
Ligler ve Takımlar
Lig İstatistikleri
SÜPER AMATÖR LİG ŞAMPİYONLAR GRUBU
SÜPER AMATÖR LİG A GRUBU
SÜPER AMATÖR LİG B GRUBU
SÜPER AMATÖR LİG C GRUBU
1. AMATÖR LİG YÜKSELME KIRMIZI GRUP
1. AMATÖR LİG YÜKSELME BEYAZ GRUP
1. AMATÖR LİG A GRUBU
1. AMATÖR LİG B GRUBU
1. AMATÖR LİG C GRUBU
1. AMATÖR LİG D GRUBU
U-18 LİGİ ŞAMPİYONLAR GRUBU
U-18 1. LİG KIRMIZI GRUP
U-18 1. LİG BEYAZ GRUP
U-18 2.LİGİ YÜKSELME GRUBU
U-18 2.LİG A GRUBU
U-18 2.LİG B GRUBU
U-18 2.LİG C GRUBU
U-18 2.LİG D GRUBU
U-17 LİGİ ŞAMPİYONLAR KIRMIZI GRUP
U-17 LİGİ ŞAMPİYONLAR BEYAZ GRUP
U-17 LİG A GRUBU
U-17 LİG B GRUBU
U-17 LİG C GRUBU
U-17 LİG D GRUBU
U-17 LİG E GRUBU
U-16 LİGİ ŞAMPİYONLAR KIRMIZI GRUP
U-16 LİGİ ŞAMPİYONLAR BEYAZ GRUP
U-16 LİG A-GRUBU
U-16 LİG B GRUBU
U-16 LİG C GRUBU
U-16 LİG D GRUBU
U-16 LİG E GRUBU
U-16 LİG F GRUBU
U-15 LİGİ ŞAMPİYONLAR 1. GRUBU
U-15 LİGİ ŞAMPİYONLAR 2. GRUBU
U-15 LİGİ ŞAMPİYONLAR 3. GRUBU
U-15 LİGİ ŞAMPİYONLAR 4. GRUBU
U-15 LİG A GRUBU
U-15 LİG B GRUBU
U-15 LİG C GRUBU
U-15 LİG D GRUBU
U-15 LİG E GRUBU
U-15 LİG F GRUBU
U-15 LİG G GRUBU
U-15 LİG H GRUBU
U-14 LİGİ ŞAMPİYONLAR 1. GRUP
U-14 LİGİ ŞAMPİYONLAR 2. GRUP
U-14 LİGİ ŞAMPİYONLAR 3. GRUP
U-14 LİGİ ŞAMPİYONLAR 4. GRUP
U-14 LİG A-GRUBU
U-14 LİG B GRUBU
U-14 LİG C GRUBU
U-14 LİG D GRUBU
U-14 LİG E GRUBU
U-14 LİG F GRUBU
U-14 LİG G GRUBU
U-14 LİG H GRUBU
U-13 LİGİ ŞAMPİYONLAR 1. GRUBU
U-13 LİGİ ŞAMPİYONLAR 2. GRUBU
U-13 LİGİ ŞAMPİYONLAR 3. GRUBU
U-13 LİGİ ŞAMPİYONLAR 4. GRUBU
U-13 LİG A GRUBU
U-13 LİG B GRUBU
U-13 LİG C GRUBU
U-13 LİG D GRUBU
U-13 LİG E GRUBU
U-13 LİG F GRUBU
U-13 LİG G GRUBU
U-13 LİG H GRUBU
U-12 LİGİ ŞAMPİYONLAR 1. GRUP
U-12 LİGİ ŞAMPİYONLAR 2. GRUP
U-12 LİGİ ŞAMPİYONLAR 3. GRUP
U-12 LİGİ ŞAMPİYONLAR 4. GRUP
U-12 LİG A GRUBU
U-12 LİG B GRUBU
U-12 LİG C GRUBU
U-12 LİG D GRUBU
U-12 LİG E GRUBU
U-12 LİG F GRUBU
U-12 LİG G GRUBU
U-12 LİG H GRUBU
U-11 LİGİ ŞAMPİYONLAR 1. GRUBU
U-11 LİGİ ŞAMPİYONLAR 2. GRUBU
U-11 LİGİ ŞAMPİYONLAR 3. GRUBU
U-11 LİGİ ŞAMPİYONLAR 4. GRUBU
U-11 LİG A GRUBU
U-11 LİG B GRUBU
U-11 LİG C GRUBU
U-11 LİG D GRUBU
U-11 LİG E GRUBU
U-11 LİG F GRUBU
U-11 LİG G GRUBU
U-11 LİG H GRUBU
İletişim
KAYHAN KAYNAK VE KARDEŞLERİ STADI
Kazım Karabekir Mah. 4262 Sok. Yüreğir 0322 344 44 27 YÜREĞİR/ADANA Seyirci Kapasite 750 01
KAYHAN KAYNAK VE KARDEŞLERİ STADI
Kazım Karabekir Mah. 4262 Sok. Yüreğir 0322 344 44 27
YÜREĞİR/ADANA
Seyirci Kapasite 750
01
Bu staddaki maçlar;
Maç Tarihi
Bulunduğu Lig
Hafta
Ev Sahibi Takım
Ev Sahibi Skor
Deplasman Skor
Deplasman Takım
22.03.2024 - 20:00
U-13 LİG G GRUBU
2. Hafta
GAZİPAŞASPOR U-13
0
0
YÜREGİR ATAKENTSPOR U-13
22.03.2024 - 20:00
U-15 LİGİ ŞAMPİYONLAR 3. GRUBU
1. Hafta
KARATAŞ BELEDİYESPOR U-15
0
0
DENİZLİ MİTHAT PAŞA U-15
22.03.2024 - 18:30
U-13 LİG G GRUBU
2. Hafta
SULUCA ORGANİZE SANAYİ U-13
0
0
YILDIRIM DEMİR 01 U-13
22.03.2024 - 18:30
U-15 LİGİ ŞAMPİYONLAR 3. GRUBU
1. Hafta
YAPI MESLEK SPOR U-15
0
0
YEŞİLEVLERSPOR U-15
22.03.2024 - 18:30
U-15 LİGİ ŞAMPİYONLAR 4. GRUBU
1. Hafta
B.ADANA 1954 FK U-15
0
0
KOZAN İMAR SPOR U-15
22.03.2024 - 17:00
U-15 LİGİ ŞAMPİYONLAR 2. GRUBU
1. Hafta
YILDIRIM DEMİR 01 U-15
0
0
YÜREGİR ATAKENTSPOR U-15
21.03.2024 - 20:00
U-18 2.LİG C GRUBU
6. Hafta
SİMERANYASPOR U-18
0
0
YÜREGİR DEMİRSPOR U-18
21.03.2024 - 18:00
U-18 2.LİG C GRUBU
6. Hafta
YÜREGİR ATAKENTSPOR U-18
0
0
DEVECİ GENÇLİK U-18
21.03.2024 - 16:00
U-18 2.LİG C GRUBU
6. Hafta
ÇUK.GENÇLİK SPOR U-18
0
0
KOZAN İMAR SPOR U-18
20.03.2024 - 18:00
U-18 2.LİG D GRUBU
6. Hafta
YÜZÜNCÜYILSPOR U-18
0
0
SEYHANSPOR U-18
20.03.2024 - 16:00
U-18 2.LİG A GRUBU
6. Hafta
ADANA YÜREĞİR GÜCÜ U-18
0
0
SARIÇAM KILIÇLI 1965 SPOR U-18
19.03.2024 - 20:00
U-13 LİG E GRUBU
2. Hafta
KAZİME ÖZLER SPOR U-13
0
0
AKIN SPOR U-13
19.03.2024 - 18:30
U-13 LİG F GRUBU
2. Hafta
GÜNEŞLİSPOR U-13
0
0
AKKAPISPOR U-13
18.03.2024 - 20:00
U-13 LİG D GRUBU
2. Hafta
ÇUK.AKDENİZ SPOR U-13
1
2
KARTALSPOR U-13
18.03.2024 - 18:30
U-13 LİG C GRUBU
2. Hafta
SARIÇAM BELEDİYESPOR U-13
0
5
YAPI MESLEK SPOR U-13
17.03.2024 - 17:00
U-13 LİG A GRUBU
2. Hafta
SİMERANYASPOR U-13
0
4
REŞATBEYSPOR U-13
16.03.2024 - 19:00
U-17 LİG D GRUBU
7. Hafta
YÜREGİR ATAKENTSPOR U-17
1
2
ÇUKUROVASPOR U-17
16.03.2024 - 15:00
U-17 LİG B GRUBU
7. Hafta
YÜREGİR DEMİRSPOR U-17
1
1
KARATAŞ BELEDİYESPOR U-17
16.03.2024 - 12:13
U-17 LİG C GRUBU
7. Hafta
HEDEF 01 SPOR U-17
8
2
ÇUK.KOZA SPOR U-17
15.03.2024 - 20:00
U-13 LİG H GRUBU
1. Hafta
AD.YÜREĞİR GÜCÜ U-13
3
0
SİNANPAŞASPOR U-13(LİGDEN ÇEKİLDİ)
15.03.2024 - 18:30
U-13 LİG G GRUBU
1. Hafta
YÜREGİR ATAKENTSPOR U-13
3
0
İMAMOĞLU BELEDİYESPOR U-13(LİGDEN ÇEKİLDİ)
14.03.2024 - 20:00
U-18 2.LİG C GRUBU
5. Hafta
YÜREGİR DEMİRSPOR U-18
2
6
ADANA 5 OCAK FK U-18
14.03.2024 - 18:00
U-18 2.LİG A GRUBU
5. Hafta
SEYHAN DEMİRSPOR U-18
2
8
CEYHAN DOĞAN SPOR U-18
14.03.2024 - 16:00
U-18 2.LİG B GRUBU
5. Hafta
YEŞİLEVLERSPOR U-18
3
0
KILIÇLI SPOR U-18
13.03.2024 - 20:00
U-18 2.LİG B GRUBU
5. Hafta
BAKLALISPOR U-18
2
0
DAĞLIOĞLU SPOR U-18
13.03.2024 - 18:00
U-18 2.LİG D GRUBU
5. Hafta
HEDEF 01 SPOR U-18
2
1
YÜZÜNCÜYILSPOR U-18
13.03.2024 - 16:00
U-18 2.LİG D GRUBU
5. Hafta
TOROSLAR 1922 SPOR U-18
3
2
KARŞIYAKASPOR U-18
12.03.2024 - 20:00
U-13 LİG F GRUBU
1. Hafta
MAVİ ŞİMŞEKLER U-13
4
0
GÜNEŞLİSPOR U-13
12.03.2024 - 18:30
U-13 LİG D GRUBU
1. Hafta
KARATAŞ BELEDİYESPOR U-13
1
0
VEFA 01 SPOR U-13
12.03.2024 - 17:00
U-13 LİG G GRUBU
1. Hafta
AD.YILDIRIMSPOR U-13
2
3
SULUCA ORGANİZE SANAYİ U-13
11.03.2024 - 20:00
U-13 LİG E GRUBU
1. Hafta
AKIN SPOR U-13
3
0
DENİZLİ MİTHAT PAŞA U-13
11.03.2024 - 18:30
U-13 LİG C GRUBU
1. Hafta
KANARYASPOR U-13
6
0
TOROSLAR 1922 SPOR U-13
11.03.2024 - 17:00
U-13 LİG A GRUBU
1. Hafta
YÜZÜNCÜYILSPOR U-13
0
1
SARIÇAM KILIÇLI 1965 U-13
10.03.2024 - 17:00
SÜPER AMATÖR LİG ŞAMPİYONLAR GRUBU
2. Hafta
ANADOLU 19 MAIS
1
2
KARATAŞ BELEDİYESPOR
10.03.2024 - 11:30
U-15 LİG D GRUBU
7. Hafta
HEDEF 01 SPOR U-15
1
4
YILDIRIM DEMİR 01 U-15
09.03.2024 - 19:00
U-15 LİG E GRUBU
7. Hafta
SULUCA ORGANİZE SANAYİ U-15
7
1
İNCİRLİKSPOR U-15
09.03.2024 - 17:30
U-15 LİG B GRUBU
7. Hafta
SEYHAN DEMİRSPOR U-15
0
3
ÇUK.DEMİRSPOR U-15
09.03.2024 - 16:00
U-15 LİG B GRUBU
7. Hafta
ÇUKUROVASPOR U-15
3
0
KOZAN ESNAF SPOR U-15
09.03.2024 - 16:00
U-15 LİG D GRUBU
7. Hafta
ÇUK.DEMİR ORDU U-15
1
1
TOROS SPOR U-15
09.03.2024 - 14:30
U-15 LİG G GRUBU
7. Hafta
KUZEY ADANASPOR U-15
0
5
SARIÇAM KILIÇLI 1965 SPOR U-15
09.03.2024 - 13:00
U-15 LİG F GRUBU
7. Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ U-15
2
2
SARIÇAM DEMİRSPOR U-15
09.03.2024 - 11:30
U-15 LİG B GRUBU
7. Hafta
TOROSLAR 1922 SPOR U-15
0
1
ADANA MASSE SPOR U-15
09.03.2024 - 10:00
U-15 LİG H GRUBU
7. Hafta
YEŞİLEVLERSPOR U-15
4
1
YÜREĞİR DEMİRSPOR U-15
08.03.2024 - 18:00
U-18 2.LİG A GRUBU
4. Hafta
AKKAPISPOR U-18
0
4
ADALETGÜCÜ U-18
07.03.2024 - 20:00
U-18 2.LİG C GRUBU
4. Hafta
ADANA 5 OCAK FK U-18
2
7
DEVECİ GENÇLİK U-18
07.03.2024 - 16:00
U-18 2.LİG C GRUBU
4. Hafta
ÇUK.GENÇLİK SPOR U-18
2
0
YÜREGİR DEMİRSPOR U-18
06.03.2024 - 19:00
U-18 2.LİG B GRUBU
4. Hafta
KABASAKAL GENÇLİK U-18
1
5
YEŞİLEVLERSPOR U-18
06.03.2024 - 17:00
U-18 2.LİG A GRUBU
4. Hafta
SARIÇAM KILIÇLI 1965 SPOR U-18
3
2
ÇUK.KOZA SPOR U-18
03.03.2024 - 17:00
U-17 LİG B GRUBU
6. Hafta
SARIÇAM DEMİRSPOR U-17
1
4
SİMERANYASPOR U-17
03.03.2024 - 15:00
U-17 LİG A GRUBU
6. Hafta
SARIÇAM KILIÇLI 1965 SPOR U-17
9
2
SARIÇAM BELEDİYESPOR U-17
03.03.2024 - 10:00
U-17 LİG A GRUBU
6. Hafta
TOROS DEMİRSPOR U-17
0
5
ŞAMPİYON ÇOCUK SPOR U-17
02.03.2024 - 18:00
1. AMATÖR LİG YÜKSELME BEYAZ GRUP
3. Hafta
GÜNEŞLİSPOR
2
3
GENÇLERBİRLİĞİ
02.03.2024 - 16:00
1. AMATÖR LİG YÜKSELME KIRMIZI GRUP
3. Hafta
ÇUKUROVASPOR
3
2
KILIÇLISPOR
02.03.2024 - 14:00
U-17 LİG D GRUBU
6. Hafta
BAYINDIRLIK YAPI SPOR U-17
0
6
YÜREGİR ATAKENTSPOR U-17
02.03.2024 - 12:00
U-17 LİG A GRUBU
6. Hafta
ADALETGÜCÜ U-17
3
0
ÇUK.PRESS H.BAHÇE SPOR U-17
02.03.2024 - 10:00
U-17 LİG B GRUBU
6. Hafta
ADANA 5 OCAK FK U-17
1
3
YÜREGİR DEMİRSPOR U-17
29.02.2024 - 20:00
U-18 2.LİG D GRUBU
3. Hafta
HEDEF 01 SPOR U-18
2
0
BEŞOCAK DEMİRSPOR U-18
29.02.2024 - 20:00
U-18 2.LİG D GRUBU
3. Hafta
TOROSLAR 1922 SPOR U-18
3
2
YÜZÜNCÜYILSPOR U-18
29.02.2024 - 18:00
U-18 2.LİG A GRUBU
3. Hafta
ÇUK.KOZA SPOR U-18
4
2
SEYHANGÜCÜ U-18
29.02.2024 - 16:00
U-18 2.LİG C GRUBU
3. Hafta
YÜREGİR ATAKENTSPOR U-18
0
2
SİMERANYASPOR U-18
28.02.2024 - 18:00
U-18 2.LİG B GRUBU
3. Hafta
BAKLALISPOR U-18
1
4
İMAMOĞLU BELEDİYESPOR U-18
28.02.2024 - 16:00
U-18 2.LİG B GRUBU
3. Hafta
KILIÇLI SPOR U-18
4
7
KABASAKAL GENÇLİK U-18
25.02.2024 - 19:00
U-15 LİG B GRUBU
6. Hafta
TOROS DEMİRSPOR U-15
2
2
SEYHAN DEMİRSPOR U-15
25.02.2024 - 17:00
1. AMATÖR LİG YÜKSELME KIRMIZI GRUP
2. Hafta
KILIÇLISPOR
9
1
GAZİPAŞASPOR
25.02.2024 - 11:30
U-15 LİG B GRUBU
6. Hafta
ÇUK.DEMİRSPOR U-15
5
0
ÇUKUROVASPOR U-15
25.02.2024 - 10:00
U-15 LİG F GRUBU
6. Hafta
SARIÇAM DEMİRSPOR U-15
0
0
AD.YÜREĞİR GÜCÜ U-15
24.02.2024 - 19:00
U-15 LİG G GRUBU
6. Hafta
GÜNEY ADANASPOR U-15
1
3
KUZEY ADANASPOR U-15
24.02.2024 - 17:30
U-15 LİG E GRUBU
6. Hafta
SEYHANSPOR U-15
0
6
YAPI MESLEK SPOR U-15
24.02.2024 - 16:00
U-15 LİG D GRUBU
6. Hafta
KARTALSPOR U-15
0
3
HEDEF 01 SPOR U-15
24.02.2024 - 14:30
U-15 LİG F GRUBU
6. Hafta
T.DURA DEDE SPOR U-15
0
11
GENÇLERBİRLİĞİ U-15
24.02.2024 - 13:00
U-15 LİG A GRUBU
6. Hafta
YÜREGİR ATAKENTSPOR U-15
0
1
İMAMOĞLU BELEDİYESPOR U-15
24.02.2024 - 11:30
U-15 LİG H GRUBU
6. Hafta
YÜREĞİR DEMİRSPOR U-15
0
8
B.ADANA 1954 FK U-15
24.02.2024 - 10:00
U-15 LİG C GRUBU
6. Hafta
SARIÇAM KÜRKÇÜLER U-15
1
9
ÇUK.GENÇLİK SPOR U-15
22.02.2024 - 19:00
U-18 2.LİG C GRUBU
2. Hafta
ADANA 5 OCAK FK U-18
4
0
YÜREGİR ATAKENTSPOR U-18
22.02.2024 - 17:00
U-18 2.LİG D GRUBU
2. Hafta
KANARYASPOR U-18(LİGDEN ÇEKİLDİ)
2
7
TOROSLAR 1922 SPOR U-18
21.02.2024 - 20:00
U-18 2.LİG A GRUBU
2. Hafta
ADANA YÜREĞİR GÜCÜ U-18
2
2
ADALETGÜCÜ U-18
21.02.2024 - 18:00
U-18 2.LİG A GRUBU
2. Hafta
SARIÇAM KILIÇLI 1965 SPOR U-18
1
0
KARATAŞ BELEDİYESPOR U-18
21.02.2024 - 16:00
U-18 2.LİG A GRUBU
2. Hafta
ÇUK.KOZA SPOR U-18
4
2
SEYHAN DEMİRSPOR U-18
18.02.2024 - 18:30
U-17 LİG D GRUBU
5. Hafta
YÜREGİR ATAKENTSPOR U-17
2
2
SEYHAN DEMİRSPOR U-17
18.02.2024 - 16:30
U-17 LİG A GRUBU
5. Hafta
SARIÇAM BELEDİYESPOR U-17
0
20
ADALETGÜCÜ U-17
17.02.2024 - 18:00
U-17 LİG C GRUBU
5. Hafta
HEDEF 01 SPOR U-17
1
0
YENİBEYGÜCÜ U-17
17.02.2024 - 16:00
U-17 LİG E GRUBU
5. Hafta
YEŞİLEVLERSPOR U-17
3
11
B.ADANA 1954 FK U-17
17.02.2024 - 10:00
U-17 LİG B GRUBU
5. Hafta
YÜREGİR DEMİRSPOR U-17
1
4
DENİZLİ MİTHAT PAŞA U-17
15.02.2024 - 19:00
U-18 2.LİG D GRUBU
1. Hafta
TOROSLAR 1922 SPOR U-18
3
1
BEŞOCAK DEMİRSPOR U-18
15.02.2024 - 17:00
U-18 2.LİG D GRUBU
1. Hafta
KARŞIYAKASPOR U-18
13
1
KANARYASPOR U-18(LİGDEN ÇEKİLDİ)
14.02.2024 - 20:00
U-18 2.LİG B GRUBU
1. Hafta
KILIÇLI SPOR U-18
2
2
ÇUK.GENÇLERBİRLİĞİ U-18(LİGDEN ÇEKİLDİ)
14.02.2024 - 18:00
U-18 2.LİG B GRUBU
1. Hafta
YEŞİLEVLERSPOR U-18
0
3
İMAMOĞLU BELEDİYESPOR U-18
14.02.2024 - 16:00
U-18 2.LİG B GRUBU
1. Hafta
KABASAKAL GENÇLİK U-18
0
0
DAĞLIOĞLU SPOR U-18
13.02.2024 - 19:00
U-16 LİGİ ŞAMPİYONLAR KIRMIZI GRUP
5. Hafta
ÇUKUROVA BELEDİYE SPOR U16
0
5
GENÇLERBİRLİĞİ U16
13.02.2024 - 17:00
U-16 LİGİ ŞAMPİYONLAR BEYAZ GRUP
5. Hafta
KANARYASPOR U16
2
0
YILDIRIM DEMİR 01 U16
11.02.2024 - 19:00
U-15 LİG A GRUBU
5. Hafta
YÜREGİR ATAKENTSPOR U-15
5
1
SEYHAN KURTULUŞSPOR U-15
11.02.2024 - 17:00
SÜPER AMATÖR LİG A GRUBU
14. Hafta
YAPI MESLEK SPOR
3
2
İNCİRLİKSPOR
10.02.2024 - 20:00
1. AMATÖR LİG A GRUBU
18. Hafta
SİMERANYA SPOR
4
3
PTT EVLERİ SPOR
10.02.2024 - 18:00
SÜPER AMATÖR LİG A GRUBU
14. Hafta
ŞAMPİYON ÇOCUK SPOR
2
12
POZANTI BELEDİYE SPOR
10.02.2024 - 16:00
1. AMATÖR LİG B GRUBU
18. Hafta
BEŞ OCAK DEMİR
6
3
YÜZÜNCÜYILSPOR
08.02.2024 - 18:00
U-16 LİGİ ŞAMPİYONLAR BEYAZ GRUP
4. Hafta
YILDIRIM DEMİR 01 U16
7
1
KOZAN ESNAF SPOR U16
07.02.2024 - 19:00
U-18 1. LİG KIRMIZI GRUP
14. Hafta
ÇUKUROVA DEMİRSPOR U-18
0
2
ADANA 1954 FK U-18
07.02.2024 - 17:00
U-18 1. LİG KIRMIZI GRUP
14. Hafta
SULUCA ORG.SANAYİ SPOR U-18
2
4
SEYHAN BELEDİYESPOR U-18
06.02.2024 - 18:00
U-16 LİGİ ŞAMPİYONLAR KIRMIZI GRUP
4. Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ U16
5
0
B.SEHİR BELEDİYESPOR U16
05.02.2024 - 19:00
SÜPER AMATÖR LİG C GRUBU
13. Hafta
KABASAKAL GENÇLİK SPOR
5
0
YÜREGİR DEMİRSPOR
04.02.2024 - 17:00
SÜPER AMATÖR LİG B GRUBU
13. Hafta
ÇUKUROVA DEMİRSPOR
3
3
ÇUK.PRESS HAVUZLUBAHÇE
03.02.2024 - 20:00
1. AMATÖR LİG A GRUBU
17. Hafta
ALADAĞGÜCÜ
7
2
AKKAPISPOR
03.02.2024 - 18:00
SÜPER AMATÖR LİG B GRUBU
13. Hafta
YÜREĞİR GÜCÜ
0
13
ADALETGÜCÜ
03.02.2024 - 16:00
1. AMATÖR LİG B GRUBU
17. Hafta
GAZİPAŞASPOR
3
0
KOZAN ESNAF SPOR
02.02.2024 - 19:00
U-15 LİG C GRUBU
4. Hafta
ASLAN SPOR U-15
1
6
GÜLPINARSPOR U-15
02.02.2024 - 17:30
U-15 LİG F GRUBU
4. Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ U-15
1
2
AD.YÜREĞİR GÜCÜ U-15
02.02.2024 - 16:00
U-15 LİG F GRUBU
4. Hafta
SARIÇAM BELEDİYESPOR U-15
2
2
SİMERANYASPOR U-15
02.02.2024 - 14:30
U-15 LİG F GRUBU
4. Hafta
SARIÇAM DEMİRSPOR U-15
0
3
KARATAŞ BELEDİYESPOR U-15
02.02.2024 - 13:00
U-15 LİG D GRUBU
4. Hafta
BAYINDIRLIK YAPI SPOR U-15
3
0
B.ŞEHİR BELEDİYESPOR U-15
02.02.2024 - 11:30
U-15 LİG D GRUBU
4. Hafta
TOROS SPOR U-15
0
4
HEDEF 01 SPOR U-15
02.02.2024 - 10:00
U-15 LİG E GRUBU
4. Hafta
SULUCA ORGANİZE SANAYİ U-15
5
1
SEYHANSPOR U-15
01.02.2024 - 18:00
U-17 LİG B GRUBU
4. Hafta
ADANA 5 OCAK FK U-17
3
4
GÜLPINARSPOR U-17
01.02.2024 - 16:00
U-17 LİG B GRUBU
4. Hafta
SİMERANYASPOR U-17
1
10
ÇUK.GENÇLİK SPOR U-17
01.02.2024 - 15:00
U-17 LİG B GRUBU
4. Hafta
DENİZLİ MİTHAT PAŞA U-17
1
1
CEYHAN DOĞAN SPOR U-17
01.02.2024 - 12:00
U-17 LİG B GRUBU
4. Hafta
SARIÇAM DEMİRSPOR U-17
0
4
YÜREGİR DEMİRSPOR U-17
01.02.2024 - 10:00
U-17 LİG D GRUBU
4. Hafta
SEYHAN DEMİRSPOR U-17
3
0
B.ŞEHİR BELEDİYESPOR U-17
31.01.2024 - 14:00
U-18 1. LİG BEYAZ GRUP
13. Hafta
ŞAMPİYON ÇOCUK SPOR U-18
6
2
YENİBEYGÜCÜ U-18
30.01.2024 - 19:00
U-15 LİG B GRUBU
3. Hafta
TOROS DEMİRSPOR U-15
1
3
ADANA MASSE SPOR U-15
30.01.2024 - 17:30
U-15 LİG B GRUBU
3. Hafta
SEYHAN DEMİRSPOR U-15
2
3
TOROSLAR 1922 SPOR U-15
30.01.2024 - 16:00
U-15 LİG C GRUBU
3. Hafta
SARIÇAM KÜRKÇÜLER U-15
1
10
ASLAN SPOR U-15
30.01.2024 - 14:30
U-15 LİG B GRUBU
3. Hafta
ÇUK.DEMİRSPOR U-15
0
5
KOZAN ESNAF SPOR U-15
30.01.2024 - 13:00
U-15 LİG B GRUBU
3. Hafta
YÜKSEL GENÇLİK SPOR U-15
2
0
ÇUKUROVASPOR U-15
30.01.2024 - 11:30
U-15 LİG A GRUBU
3. Hafta
YÜREGİR ATAKENTSPOR U-15
12
0
DAĞLIOĞLU SPOR U-15
30.01.2024 - 10:00
U-15 LİG A GRUBU
3. Hafta
AD.YILDIRIMSPOR U-15
1
3
REŞATBEYSPOR U-15
29.01.2024 - 18:00
U-17 LİG E GRUBU
3. Hafta
YÜZÜNCÜYILSPOR U-17
0
4
B.ADANA 1954 FK U-17
29.01.2024 - 16:00
U-17 LİG E GRUBU
3. Hafta
SEYHANSPOR U-17
3
0
ÇUK.GENÇLERBİRLİĞİ U-17
29.01.2024 - 14:00
U-17 LİG E GRUBU
3. Hafta
KARTALSPOR U-17
1
5
AKKAPISPOR U-17
29.01.2024 - 12:00
U-17 LİG B GRUBU
3. Hafta
YÜREGİR DEMİRSPOR U-17
1
1
SİMERANYASPOR U-17
29.01.2024 - 10:00
U-17 LİG C GRUBU
3. Hafta
ASLAN SPOR U-17
0
2
GENÇLERBİRLİĞİ U-17
28.01.2024 - 20:00
1. AMATÖR LİG B GRUBU
16. Hafta
SARIÇAMGÜCÜ
1
4
GAZİPAŞASPOR
28.01.2024 - 16:00
1. AMATÖR LİG D GRUBU
14. Hafta
KUNDURACI ESNAF SPOR
1
9
SEYHAN DEMİRSPOR
28.01.2024 - 14:00
SÜPER AMATÖR LİG B GRUBU
12. Hafta
CİHANGİR SPOR
2
0
GÜLPINARSPOR
28.01.2024 - 12:00
1. AMATÖR LİG B GRUBU
16. Hafta
BEŞ OCAK DEMİR
0
1
HEDEF 01 SPOR
28.01.2024 - 10:00
U-15 LİG E GRUBU
2. Hafta
İNCİRLİKSPOR U-15
3
2
SEYHANSPOR U-15
27.01.2024 - 19:00
1. AMATÖR LİG C GRUBU
14. Hafta
KAZİME ÖZLER SPOR
1
2
YÜREĞİR SPOR
27.01.2024 - 17:00
1. AMATÖR LİG C GRUBU
14. Hafta
SARIÇAM BURUK SPOR
0
15
GÜNEŞLİ SPOR
27.01.2024 - 15:00
1. AMATÖR LİG A GRUBU
16. Hafta
ÇUKUROVA BELEDİYE SPOR
3
3
PTT EVLERİ SPOR
27.01.2024 - 13:00
U-15 LİG C GRUBU
2. Hafta
ÇUK.PRESS H.BAHÇE SPOR U-15
5
1
SARIÇAM KÜRKÇÜLER U-15
27.01.2024 - 10:00
U-15 LİG A GRUBU
2. Hafta
DAĞLIOĞLU SPOR U-15
0
6
SEYHAN KURTULUŞSPOR U-15
26.01.2024 - 19:00
U-15 LİG D GRUBU
2. Hafta
ÇUK.DEMİR ORDU U-15
4
3
YÜZÜNCÜYILSPOR U-15
26.01.2024 - 17:30
U-15 LİG D GRUBU
2. Hafta
B.ŞEHİR BELEDİYESPOR U-15
1
2
HEDEF 01 SPOR U-15
26.01.2024 - 16:00
U-15 LİG D GRUBU
2. Hafta
TOROS SPOR U-15
4
0
KARTALSPOR U-15
26.01.2024 - 14:30
U-15 LİG D GRUBU
2. Hafta
BAYINDIRLIK YAPI SPOR U-15
1
3
YILDIRIM DEMİR 01 U-15
26.01.2024 - 13:00
U-15 LİG H GRUBU
2. Hafta
PTT EVLERİ SPOR U-15
1
2
ÇUK.GENÇLERBİRLİĞİ U-15
26.01.2024 - 11:30
U-15 LİG H GRUBU
2. Hafta
YEŞİLEVLERSPOR U-15
4
0
BAKLALISPOR U-15
26.01.2024 - 10:00
U-15 LİG H GRUBU
2. Hafta
ÇUK.KOZA SPOR U-15
0
5
YÜREĞİR DEMİRSPOR U-15
25.01.2024 - 18:00
U-17 LİG A GRUBU
2. Hafta
SARIÇAM KILIÇLI 1965 SPOR U-17
6
0
TOROS DEMİRSPOR U-17
25.01.2024 - 16:00
U-17 LİG A GRUBU
2. Hafta
SARIÇAM BELEDİYESPOR U-17
1
9
SULUCA ORGANİZE SANAYİ U-17
25.01.2024 - 14:00
U-17 LİG C GRUBU
2. Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ U-17
4
3
ÇUK.DEMİRSPOR U-17
25.01.2024 - 12:00
U-17 LİG C GRUBU
2. Hafta
HEDEF 01 SPOR U-17
1
2
YÜKSEL GENÇLİK SPOR U-17
25.01.2024 - 10:00
U-17 LİG D GRUBU
2. Hafta
YÜREGİR ATAKENTSPOR U-17
2
1
B.ŞEHİR BELEDİYESPOR U-17
24.01.2024 - 15:00
U-18 1. LİG KIRMIZI GRUP
12. Hafta
ÇUKUROVA DEMİRSPOR U-18
4
5
SULUCA ORG.SANAYİ SPOR U-18
24.01.2024 - 13:00
U-18 1. LİG KIRMIZI GRUP
12. Hafta
ÇUKUROVA SPOR U-18
0
5
ADANA 1954 FK U-18
23.01.2024 - 19:00
U-15 LİG G GRUBU
1. Hafta
GÜNEY ADANASPOR U-15
10
0
AD.TAŞKÖPRÜSPOR U-15
23.01.2024 - 17:30
U-15 LİG H GRUBU
1. Hafta
YÜREĞİR DEMİRSPOR U-15
1
2
PTT EVLERİ SPOR U-15
23.01.2024 - 16:00
U-15 LİG B GRUBU
1. Hafta
ÇUK.DEMİRSPOR U-15
1
5
YÜKSEL GENÇLİK SPOR U-15
23.01.2024 - 16:00
U-15 LİG H GRUBU
1. Hafta
ÇUK.GENÇLERBİRLİĞİ U-15
3
4
YEŞİLEVLERSPOR U-15
23.01.2024 - 14:30
U-15 LİG H GRUBU
1. Hafta
BAKLALISPOR U-15
0
6
B.ADANA 1954 FK U-15
23.01.2024 - 13:00
U-15 LİG F GRUBU
1. Hafta
SİMERANYASPOR U-15
0
5
GENÇLERBİRLİĞİ U-15
23.01.2024 - 11:30
U-15 LİG C GRUBU
1. Hafta
SARIÇAM KÜRKÇÜLER U-15
0
15
SEYHAN BELEDİYESPOR U-15
23.01.2024 - 11:30
U-15 LİG F GRUBU
1. Hafta
SARIÇAM DEMİRSPOR U-15
13
0
T.DURA DEDE SPOR U-15
23.01.2024 - 10:00
U-15 LİG B GRUBU
1. Hafta
TOROS DEMİRSPOR U-15
3
5
TOROSLAR 1922 SPOR U-15
23.01.2024 - 10:00
U-15 LİG D GRUBU
1. Hafta
HEDEF 01 SPOR U-15
10
1
ÇUK.DEMİR ORDU U-15
22.01.2024 - 18:00
U-17 LİG C GRUBU
1. Hafta
ÇUK.DEMİRSPOR U-17
5
0
YENİBEYGÜCÜ U-17
22.01.2024 - 16:00
U-17 LİG D GRUBU
1. Hafta
ÇUKUROVASPOR U-17
4
0
BAYINDIRLIK YAPI SPOR U-17
22.01.2024 - 14:00
U-17 LİG C GRUBU
1. Hafta
ASLAN SPOR U-17
2
7
KOZAN İMAR SPOR U-17
22.01.2024 - 12:00
U-17 LİG E GRUBU
1. Hafta
SEYHANSPOR U-17
2
4
AKKAPISPOR U-17
22.01.2024 - 10:00
U-17 LİG D GRUBU
1. Hafta
ÇUK.BELEDİYESPOR U-17
3
2
SEYHAN DEMİRSPOR U-17
21.01.2024 - 19:00
1. AMATÖR LİG D GRUBU
13. Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ
0
1
YEŞİLEVLERSPOR
21.01.2024 - 17:00
SÜPER AMATÖR LİG C GRUBU
11. Hafta
YÜREGİR DEMİRSPOR
0
7
SEYHANGÜCÜ
21.01.2024 - 15:00
SÜPER AMATÖR LİG A GRUBU
11. Hafta
ŞAMPİYON ÇOCUK SPOR
10
1
DAĞLIOĞLU SPOR
20.01.2024 - 19:00
SÜPER AMATÖR LİG C GRUBU
11. Hafta
DEVECİ SPOR
4
6
KABASAKAL GENÇLİK SPOR
20.01.2024 - 17:00
1. AMATÖR LİG D GRUBU
13. Hafta
SEYHANSPOR
1
2
KILIÇLISPOR
20.01.2024 - 15:00
U-16 LİGİ ŞAMPİYONLAR KIRMIZI GRUP
3. Hafta
TOROS SPOR U16
1
4
GENÇLERBİRLİĞİ U16
20.01.2024 - 13:00
U-16 LİGİ ŞAMPİYONLAR KIRMIZI GRUP
3. Hafta
YÜKSEL GENÇLİK U16
5
0
SARIÇAM KILIÇLI 1965 U16
20.01.2024 - 11:00
U-16 LİGİ ŞAMPİYONLAR KIRMIZI GRUP
3. Hafta
ÇUKUROVA BELEDİYE SPOR U16
2
4
B.SEHİR BELEDİYESPOR U16
17.01.2024 - 18:00
U-18 1. LİG BEYAZ GRUP
11. Hafta
ŞAMPİYON ÇOCUK SPOR U-18
2
4
GENÇLERBİRLİĞİ U-18
16.01.2024 - 18:00
U-16 LİGİ ŞAMPİYONLAR BEYAZ GRUP
2. Hafta
KOZAN ESNAF SPOR U16
4
2
ÇUKUROVA DEMİR SPOR U16
15.01.2024 - 18:00
U-16 LİGİ ŞAMPİYONLAR KIRMIZI GRUP
2. Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ U16
2
1
SARIÇAM KILIÇLI 1965 U16
14.01.2024 - 20:00
1. AMATÖR LİG D GRUBU
12. Hafta
KUNDURACI ESNAF SPOR
0
11
SEYHANSPOR
14.01.2024 - 18:00
1. AMATÖR LİG A GRUBU
14. Hafta
TOROS DEMİR SPOR
1
1
PTT EVLERİ SPOR
14.01.2024 - 16:00
SÜPER AMATÖR LİG A GRUBU
10. Hafta
KARŞIYAKA SPOR
1
5
İNCİRLİKSPOR
14.01.2024 - 14:00
SÜPER AMATÖR LİG A GRUBU
10. Hafta
ANADOLU 19 MAYIS SPOR
5
0
ŞAMPİYON ÇOCUK SPOR
14.01.2024 - 12:00
1. AMATÖR LİG A GRUBU
14. Hafta
ÇUKUROVA BELEDİYE SPOR
1
9
YÜKSEL GENÇLİK SPOR
13.01.2024 - 20:00
1. AMATÖR LİG C GRUBU
12. Hafta
KAZİME ÖZLER SPOR
2
2
GÜNEŞLİ SPOR
13.01.2024 - 16:00
1. AMATÖR LİG D GRUBU
12. Hafta
KILIÇLISPOR
1
2
GENÇLERBİRLİĞİ
12.01.2024 - 18:00
U-16 LİGİ ŞAMPİYONLAR BEYAZ GRUP
1. Hafta
KOZAN İMAR SPOR U16
2
2
YILDIRIM DEMİR 01 U16
11.01.2024 - 18:00
U-16 LİGİ ŞAMPİYONLAR KIRMIZI GRUP
1. Hafta
TOROS SPOR U16
1
1
ÇUKUROVA BELEDİYE SPOR U16
10.01.2024 - 19:00
U-18 1. LİG KIRMIZI GRUP
10. Hafta
ÇUKUROVA SPOR U-18
7
3
SULUCA ORG.SANAYİ SPOR U-18
10.01.2024 - 17:00
U-18 1. LİG KIRMIZI GRUP
10. Hafta
YÜKSEL GENÇLİK U-18
3
0
SEYHAN BELEDİYESPOR U-18
09.01.2024 - 20:00
U-14 LİGİ ŞAMPİYONLAR 3. GRUP
3. Hafta
TOROSLAR 1922 SPOR U14
2
5
ÇUK.DEMİR ORDU SPOR U14
09.01.2024 - 18:30
U-14 LİGİ ŞAMPİYONLAR 2. GRUP
3. Hafta
KANARYASPOR U14
2
2
YILDIRIM DEMİR 01 SPOR U14
09.01.2024 - 17:00
U-14 LİGİ ŞAMPİYONLAR 4. GRUP
3. Hafta
KARATAŞ BELEDİYE SPOR U14
0
2
GÜLPINAR SPOR U14
07.01.2024 - 19:00
SÜPER AMATÖR LİG B GRUBU
9. Hafta
ÇUKUROVA DEMİRSPOR
4
0
GÜLPINARSPOR
07.01.2024 - 17:00
SÜPER AMATÖR LİG C GRUBU
9. Hafta
TOROSLAR 1922 SPOR
3
0
SEYHAN BELEDİYESPOR
07.01.2024 - 11:00
1. AMATÖR LİG D GRUBU
11. Hafta
SEYHANSPOR
7
2
SARIÇAM BELEDİYESPOR
06.01.2024 - 20:00
1. AMATÖR LİG C GRUBU
11. Hafta
KİREMİTHANESPOR
5
1
YÜREĞİR SPOR
06.01.2024 - 18:00
1. AMATÖR LİG A GRUBU
13. Hafta
SULUCA ORG.SANAYİ SPOR
3
4
ALADAĞGÜCÜ
06.01.2024 - 16:00
1. AMATÖR LİG B GRUBU
13. Hafta
KANAL UFUK SPOR
1
3
ÇUKUROVA GENÇLERBİRLİĞİ
06.01.2024 - 14:00
U-14 LİGİ ŞAMPİYONLAR 1. GRUP
2. Hafta
HEDEF 01 SPOR U14
0
2
KUZEY ATLAS SPOR U14
06.01.2024 - 12:00
U-14 LİGİ ŞAMPİYONLAR 1. GRUP
2. Hafta
YÜREĞİR ATAKENT SPOR U14
1
7
SEYHAN BELEDİYE SPOR U14
03.01.2024 - 19:00
U-18 1. LİG BEYAZ GRUP
9. Hafta
SARIÇAM BELEDİYESPOR U-18
0
6
ÇUK.PRESS H.BAHÇE U-18
03.01.2024 - 17:00
U-18 1. LİG BEYAZ GRUP
9. Hafta
ŞAMPİYON ÇOCUK SPOR U-18
0
3
GÜLPINARSPOR U-18
30.12.2023 - 13:00
U-14 LİGİ ŞAMPİYONLAR 3. GRUP
1. Hafta
ÇUKUROVASPOR U14
0
0
ÇUK.DEMİR ORDU SPOR U14
30.12.2023 - 11:00
U-14 LİGİ ŞAMPİYONLAR 4. GRUP
1. Hafta
SARIÇAM KILIÇLI 1965 SPOR U14
1
4
GÜLPINAR SPOR U14
27.12.2023 - 19:00
U-18 1. LİG KIRMIZI GRUP
8. Hafta
YÜKSEL GENÇLİK U-18
1
0
ÇUKUROVA DEMİRSPOR U-18
27.12.2023 - 17:00
U-18 1. LİG KIRMIZI GRUP
8. Hafta
ADANA 1954 FK U-18
2
2
SULUCA ORG.SANAYİ SPOR U-18
24.12.2023 - 19:00
1. AMATÖR LİG D GRUBU
10. Hafta
KILIÇLISPOR
3
1
YEŞİLEVLERSPOR
24.12.2023 - 17:00
SÜPER AMATÖR LİG C GRUBU
8. Hafta
KARATAŞ BELEDİYESPOR
2
2
SEYHANGÜCÜ
24.12.2023 - 11:00
U-16 LİG D GRUBU
7. Hafta
VEFA 01 SPOR U-16
1
3
CEYHAN DOĞANSPOR U-16
23.12.2023 - 19:00
SÜPER AMATÖR LİG A GRUBU
8. Hafta
KARŞIYAKA SPOR
2
0
ŞAMPİYON ÇOCUK SPOR
23.12.2023 - 17:00
1. AMATÖR LİG D GRUBU
10. Hafta
SARIÇAM BELEDİYESPOR
2
2
GENÇLERBİRLİĞİ
23.12.2023 - 15:00
U-16 LİG D GRUBU
7. Hafta
KANARYASPOR U-16
0
2
B.ŞEHİR BELEDİYE SPOR U-16
23.12.2023 - 13:00
U-16 LİG A-GRUBU
7. Hafta
ASLAN SPOR U-16
0
3
ALADAĞGÜCÜ U-16
23.12.2023 - 11:00
U-16 LİG C GRUBU
7. Hafta
SEYHAN DEMİRSPOR U-16
1
9
ÇUK. DEMİRSPOR U-16
20.12.2023 - 20:00
1. AMATÖR LİG A GRUBU
11. Hafta
PTT EVLERİ SPOR
1
12
SULUCA ORG.SANAYİ SPOR
20.12.2023 - 18:00
1. AMATÖR LİG D GRUBU
9. Hafta
MERCİMEKSPOR
2
1
SARIÇAM BELEDİYESPOR
19.12.2023 - 19:00
U-14 LİG G GRUBU
7. Hafta
SARIÇAM KILIÇLI 1965 U-14
2
0
ŞAKİRPAŞA SPOR U-14
19.12.2023 - 17:30
U-14 LİG E GRUBU
7. Hafta
RAMAYSPOR U-14
2
2
ADANA MASSE SPOR U-14
19.12.2023 - 17:30
U-14 LİG F GRUBU
7. Hafta
GÜLPINARSPOR U-14
3
3
ÇUKUROVA GENÇLİK SPOR U-14
11.12.2023 - 20:00
U-14 LİG A-GRUBU
7. Hafta
GÜNEŞLİ SPOR U-14
3
3
İNCİRLİKSPOR U-14
11.12.2023 - 18:30
U-14 LİG C GRUBU
7. Hafta
PINAR CESUR SPOR U-14
3
0
CEYHAN DOĞANSPOR U-14
11.12.2023 - 17:00
U-14 LİG F GRUBU
7. Hafta
SARIÇAM KÜRKÇÜLER U-14
0
14
YÜZÜNCÜYILSPOR U-14
10.12.2023 - 19:00
1. AMATÖR LİG D GRUBU
9. Hafta
YEŞİLEVLERSPOR
8
0
KUNDURACI ESNAF SPOR
10.12.2023 - 17:00
1. AMATÖR LİG B GRUBU
11. Hafta
HEDEF 01 SPOR
1
1
GAZİPAŞASPOR
09.12.2023 - 19:30
1. AMATÖR LİG B GRUBU
11. Hafta
SARIÇAM KILIÇLI 1965
3
2
SARIÇAMGÜCÜ
09.12.2023 - 18:00
U-14 LİG C GRUBU
7. Hafta
HEDEF 01 SPOR U-14
6
0
SEYHANSPOR U-14
09.12.2023 - 16:30
U-14 LİG B GRUBU
7. Hafta
ADANA 1954 FK U-14
9
0
AKKAPISPOR U-14
09.12.2023 - 11:30
U-14 LİG B GRUBU
7. Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ U-14
2
2
SEYHAN KURTULUŞ U-14
09.12.2023 - 10:00
U-14 LİG F GRUBU
7. Hafta
REŞATBEYSPOR U-14
7
4
YÜREĞİR SPOR U-14
03.12.2023 - 18:00
1. AMATÖR LİG A GRUBU
10. Hafta
SULUCA ORG.SANAYİ SPOR
5
0
SİMERANYA SPOR
03.12.2023 - 16:00
1. AMATÖR LİG D GRUBU
8. Hafta
SEYHAN DEMİRSPOR
1
4
GENÇLERBİRLİĞİ
03.12.2023 - 14:00
1. AMATÖR LİG B GRUBU
10. Hafta
GAZİPAŞASPOR
1
0
BEŞ OCAK DEMİR
03.12.2023 - 12:00
1. AMATÖR LİG D GRUBU
8. Hafta
KUNDURACI ESNAF SPOR
0
20
KILIÇLISPOR
03.12.2023 - 10:00
U-16 LİG B GRUBU
6. Hafta
PTT EVLERİ SPOR U-16
4
3
YÜREĞİR GÜCÜ U-16
02.12.2023 - 19:00
1. AMATÖR LİG C GRUBU
8. Hafta
YÜREĞİR SPOR
2
1
ÇUKUROVA GENÇLİK SPOR
02.12.2023 - 17:00
U-16 LİG D GRUBU
6. Hafta
SARIÇAM DEMİRSPOR U-16
1
2
VEFA 01 SPOR U-16
02.12.2023 - 15:00
U-16 LİG C GRUBU
6. Hafta
YÜREĞİR ATAKENT U-16
1
1
ADANA 1954 FK U-16
02.12.2023 - 13:00
U-16 LİG A-GRUBU
6. Hafta
HEDEF 01 SPOR U-16
2
3
ÇUK.BELEDİYESPOR U-16
02.12.2023 - 11:00
U-16 LİG B GRUBU
6. Hafta
ANADOLU 19 MAYIS U-16
3
0
SARIÇAM BELEDİYESPOR U-16
29.11.2023 - 19:30
SÜPER AMATÖR LİG C GRUBU
7. Hafta
KABASAKAL GENÇLİK SPOR
1
3
KARATAŞ BELEDİYESPOR
29.11.2023 - 17:00
U-18 1. LİG KIRMIZI GRUP
4. Hafta
ÇUKUROVA SPOR U-18
0
4
SEYHAN BELEDİYESPOR U-18
27.11.2023 - 18:00
SÜPER AMATÖR LİG A GRUBU
7. Hafta
DAĞLIOĞLU SPOR
5
1
CEYHAN DOĞAN SPOR
26.11.2023 - 17:00
SÜPER AMATÖR LİG B GRUBU
7. Hafta
YÜREĞİR GÜCÜ
0
3
CİHANGİR SPOR
26.11.2023 - 15:00
SÜPER AMATÖR LİG A GRUBU
7. Hafta
KARŞIYAKA SPOR
0
3
ANADOLU 19 MAYIS SPOR
26.11.2023 - 13:00
U-14 LİG A-GRUBU
6. Hafta
ANADOLU 19 MAYIS U-14
0
4
KOZANSPOR FK U-14
26.11.2023 - 11:30
U-14 LİG E GRUBU
6. Hafta
ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ U-14
3
1
RAMAYSPOR U-14
26.11.2023 - 10:00
U-14 LİG E GRUBU
6. Hafta
VEFA 01 SPOR U-14
0
14
ÇUKUROVA SPOR U-14
25.11.2023 - 16:00
U-14 LİG D GRUBU
6. Hafta
YÜREĞİR GÜCÜ U-14
4
2
BAKLALISPOR U-14
25.11.2023 - 14:30
U-14 LİG G GRUBU
6. Hafta
KUZEY ADANASPOR U-14
0
3
TOROSLAR 1922 U-14
25.11.2023 - 13:00
U-14 LİG D GRUBU
6. Hafta
GÜLBAHÇESİ SPOR U-14
0
8
YILDIRIM DEMİR 01 U-14
25.11.2023 - 11:30
U-14 LİG B GRUBU
6. Hafta
YÜREĞİR DEMİRSPOR U-14
0
4
GENÇLERBİRLİĞİ U-14
25.11.2023 - 11:30
U-14 LİG F GRUBU
6. Hafta
YÜREĞİR SPOR U-14
0
12
GÜLPINARSPOR U-14
25.11.2023 - 10:00
U-14 LİG E GRUBU
6. Hafta
ADANA MASSE SPOR U-14
1
3
ADA SPOR U-14
22.11.2023 - 19:00
U-18 1. LİG BEYAZ GRUP
7. Hafta
ŞAMPİYON ÇOCUK SPOR U-18
5
2
SARIÇAM BELEDİYESPOR U-18
22.11.2023 - 17:00
U-18 1. LİG KIRMIZI GRUP
7. Hafta
SEYHAN BELEDİYESPOR U-18
3
2
SULUCA ORG.SANAYİ SPOR U-18
19.11.2023 - 18:30
SÜPER AMATÖR LİG A GRUBU
6. Hafta
ŞAMPİYON ÇOCUK SPOR
1
3
İNCİRLİKSPOR
19.11.2023 - 16:30
SÜPER AMATÖR LİG C GRUBU
6. Hafta
DEVECİ SPOR
3
1
TOROSLAR 1922 SPOR
19.11.2023 - 10:00
U-16 LİG A-GRUBU
5. Hafta
ADANA 5 OCAK FK U-16
0
11
YENİBEYGÜCÜ U-16
18.11.2023 - 19:00
SÜPER AMATÖR LİG C GRUBU
6. Hafta
YÜREGİR DEMİRSPOR
1
3
KABASAKAL GENÇLİK SPOR
18.11.2023 - 17:00
U-16 LİG C GRUBU
5. Hafta
SEYHAN DEMİRSPOR U-16
0
5
SARIÇAM KILIÇLI 1965 U-16
18.11.2023 - 15:00
U-16 LİG B GRUBU
5. Hafta
PTT EVLERİ SPOR U-16
2
3
ANADOLU 19 MAYIS U-16
18.11.2023 - 13:00
U-16 LİG A-GRUBU
5. Hafta
ASLAN SPOR U-16
0
8
HEDEF 01 SPOR U-16
18.11.2023 - 11:00
U-16 LİG F GRUBU
5. Hafta
SULUCA ORG.SANAYİ SPOR U-16
1
5
ŞAKİRPAŞA SPOR U-16
15.11.2023 - 16:00
U-18 1. LİG KIRMIZI GRUP
6. Hafta
ÇUKUROVA SPOR U-18
0
4
YÜKSEL GENÇLİK U-18
15.11.2023 - 14:00
U-18 1. LİG KIRMIZI GRUP
6. Hafta
ÇUKUROVA DEMİRSPOR U-18
0
3
SEYHAN BELEDİYESPOR U-18
13.11.2023 - 19:00
U-14 LİG H GRUBU
5. Hafta
SARIÇAMGÜCÜ U-14
0
11
SİMERANYA SPOR U-14
13.11.2023 - 17:30
U-14 LİG G GRUBU
5. Hafta
KARTALSPOR U-14
3
2
YENİBEYGÜCÜ U-14
13.11.2023 - 16:00
U-14 LİG G GRUBU
5. Hafta
SARIÇAM DEMİRSPOR U-14
3
1
ŞAKİRPAŞA SPOR U-14
13.11.2023 - 14:30
U-14 LİG C GRUBU
5. Hafta
ÇUKUROVA KOZA SPOR U-14
2
2
PINAR CESUR SPOR U-14
13.11.2023 - 13:00
U-14 LİG D GRUBU
5. Hafta
YÜREĞİR GÜCÜ U-14
0
3
GÜLBAHÇESİ SPOR U-14
13.11.2023 - 11:30
U-14 LİG F GRUBU
5. Hafta
SARIÇAM KÜRKÇÜLER U-14
0
4
REŞATBEYSPOR U-14
13.11.2023 - 10:00
U-14 LİG F GRUBU
5. Hafta
BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYE SPOR U-14
9
2
YÜREĞİR SPOR U-14
12.11.2023 - 20:00
1. AMATÖR LİG B GRUBU
8. Hafta
SARIÇAMGÜCÜ
1
4
ÇUKUROVA GENÇLERBİRLİĞİ
12.11.2023 - 18:00
SÜPER AMATÖR LİG C GRUBU
5. Hafta
TOROSLAR 1922 SPOR
1
2
SEYHANGÜCÜ
12.11.2023 - 16:00
SÜPER AMATÖR LİG A GRUBU
5. Hafta
YAPI MESLEK SPOR
6
0
ŞAMPİYON ÇOCUK SPOR
12.11.2023 - 14:00
SÜPER AMATÖR LİG B GRUBU
5. Hafta
YÜREĞİR GÜCÜ
1
6
YENİBEYGÜCÜ
12.11.2023 - 13:30
SÜPER AMATÖR LİG B GRUBU
5. Hafta
ADALETGÜCÜ
7
2
ÇUK.PRESS HAVUZLUBAHÇE
12.11.2023 - 12:00
1. AMATÖR LİG A GRUBU
8. Hafta
ÇUKUROVA BELEDİYE SPOR
1
4
SULUCA ORG.SANAYİ SPOR
12.11.2023 - 10:00
U-16 LİG D GRUBU
4. Hafta
VEFA 01 SPOR U-16
4
7
YÜZÜNCÜYILSPOR U-16
11.11.2023 - 19:00
1. AMATÖR LİG B GRUBU
8. Hafta
SARIÇAM KILIÇLI 1965
2
4
YÜZÜNCÜYILSPOR
11.11.2023 - 17:00
U-16 LİG D GRUBU
4. Hafta
SARIÇAM DEMİRSPOR U-16
0
4
KANARYASPOR U-16
11.11.2023 - 15:00
U-16 LİG B GRUBU
4. Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ U-16
2
0
KOZAN İMAR SPOR U-16
11.11.2023 - 11:00
U-16 LİG B GRUBU
4. Hafta
YÜREĞİR GÜCÜ U-16
2
5
ANADOLU 19 MAYIS U-16
08.11.2023 - 19:30
U-18 1. LİG BEYAZ GRUP
5. Hafta
SARIÇAM BELEDİYESPOR U-18
0
1
YENİBEYGÜCÜ U-18
08.11.2023 - 17:30
U-18 1. LİG BEYAZ GRUP
5. Hafta
ŞAMPİYON ÇOCUK SPOR U-18
3
4
ÇUKUROVA BELEDİYE SPOR U-18
05.11.2023 - 20:00
1. AMATÖR LİG B GRUBU
7. Hafta
HEDEF 01 SPOR
7
2
BEŞ OCAK DEMİR
05.11.2023 - 18:00
1. AMATÖR LİG A GRUBU
7. Hafta
SULUCA ORG.SANAYİ SPOR
5
0
AKKAPISPOR
05.11.2023 - 16:00
1. AMATÖR LİG C GRUBU
7. Hafta
ÇUKUROVASPOR
2
1
CEYHANGÜCÜ
05.11.2023 - 14:00
SÜPER AMATÖR LİG B GRUBU
4. Hafta
YÜREĞİR GÜCÜ
2
2
ÇUK.PRESS HAVUZLUBAHÇE
05.11.2023 - 12:00
1. AMATÖR LİG D GRUBU
7. Hafta
SARIÇAM BELEDİYESPOR
6
4
KILIÇLISPOR
05.11.2023 - 11:00
U-14 LİG A-GRUBU
4. Hafta
YEŞİLEVLERSPOR U-14
1
5
KUZEY ATLAS SPOR U-14
05.11.2023 - 10:00
U-14 LİG G GRUBU
4. Hafta
TOROSLAR 1922 U-14
4
3
SARIÇAM BELEDİYESPOR U-14
04.11.2023 - 20:00
1. AMATÖR LİG C GRUBU
7. Hafta
YÜREĞİR SPOR
2
4
KAZİME ÖZLER SPOR
04.11.2023 - 18:00
1. AMATÖR LİG A GRUBU
7. Hafta
SİMERANYA SPOR
0
7
YÜKSEL GENÇLİK SPOR
04.11.2023 - 16:00
U-14 LİG B GRUBU
4. Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ U-14
0
4
ADANA 1954 FK U-14
04.11.2023 - 14:30
U-14 LİG B GRUBU
4. Hafta
AKINSPOR U-14
0
9
AKKAPISPOR U-14
04.11.2023 - 11:30
U-14 LİG A-GRUBU
4. Hafta
SEYHAN DEMİRSPOR U-14
0
0
YILDIRIM SPOR U-14
04.11.2023 - 10:00
U-14 LİG H GRUBU
4. Hafta
ÇUKUROVA GENÇLERBİRLİĞİ U-14
0
2
YAPI MESLEKSPOR U-14
01.11.2023 - 19:30
U-18 1. LİG KIRMIZI GRUP
4. Hafta
YÜKSEL GENÇLİK U-18
1
1
ADANA 1954 FK U-18
29.10.2023 - 20:00
1. AMATÖR LİG D GRUBU
6. Hafta
KUNDURACI ESNAF SPOR
2
6
SARIÇAM BELEDİYESPOR
29.10.2023 - 18:00
1. AMATÖR LİG D GRUBU
6. Hafta
YEŞİLEVLERSPOR
2
5
GENÇLERBİRLİĞİ
29.10.2023 - 16:00
SÜPER AMATÖR LİG C GRUBU
3. Hafta
SEYHAN BELEDİYESPOR
0
3
KABASAKAL GENÇLİK SPOR
29.10.2023 - 14:00
SÜPER AMATÖR LİG C GRUBU
3. Hafta
YÜREGİR DEMİRSPOR
0
1
KARATAŞ BELEDİYESPOR
29.10.2023 - 12:00
1. AMATÖR LİG B GRUBU
6. Hafta
KOZAN ESNAF SPOR
2
2
KANAL UFUK SPOR
28.10.2023 - 19:00
1. AMATÖR LİG A GRUBU
6. Hafta
ÇUKUROVA BELEDİYE SPOR
4
0
SİMERANYA SPOR
28.10.2023 - 18:00
1. AMATÖR LİG B GRUBU
6. Hafta
ÇUKUROVA GENÇLERBİRLİĞİ
1
3
GAZİPAŞASPOR
28.10.2023 - 16:00
1. AMATÖR LİG C GRUBU
6. Hafta
KAZİME ÖZLER SPOR
1
1
KİREMİTHANESPOR
28.10.2023 - 14:00
U-16 LİG B GRUBU
3. Hafta
SARIÇAM BELEDİYESPOR U-16
2
8
GENÇLERBİRLİĞİ U-16
28.10.2023 - 12:00
U-16 LİG E GRUBU
3. Hafta
ÇUKUROVASPOR U-16
5
4
YÜREĞİR DEMİRSPOR U-16
28.10.2023 - 10:00
U-16 LİG C GRUBU
3. Hafta
ADANA 1954 FK U-16
4
0
SARIÇAM KILIÇLI 1965 U-16
25.10.2023 - 19:30
U-18 1. LİG BEYAZ GRUP
3. Hafta
ŞAMPİYON ÇOCUK SPOR U-18
1
2
ÇUK.PRESS H.BAHÇE U-18
25.10.2023 - 17:30
U-18 1. LİG BEYAZ GRUP
3. Hafta
SARIÇAM BELEDİYESPOR U-18
0
16
GENÇLERBİRLİĞİ U-18
23.10.2023 - 14:00
1. AMATÖR LİG B GRUBU
5. Hafta
HEDEF 01 SPOR
2
1
KOZAN ESNAF SPOR
23.10.2023 - 12:00
1. AMATÖR LİG B GRUBU
5. Hafta
BEŞ OCAK DEMİR
2
2
SARIÇAM KILIÇLI 1965
22.10.2023 - 20:00
1. AMATÖR LİG A GRUBU
5. Hafta
PTT EVLERİ SPOR
2
1
TOROS DEMİR SPOR
22.10.2023 - 18:00
1. AMATÖR LİG A GRUBU
5. Hafta
SULUCA ORG.SANAYİ SPOR
3
2
KOZAN İMAR SPOR
22.10.2023 - 16:00
SÜPER AMATÖR LİG B GRUBU
2. Hafta
CİHANGİR SPOR
2
0
ÇUK.PRESS HAVUZLUBAHÇE
21.10.2023 - 19:00
1. AMATÖR LİG D GRUBU
5. Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ
1
4
KILIÇLISPOR
21.10.2023 - 17:00
U-14 LİG G GRUBU
3. Hafta
KUZEY ADANASPOR U-14
3
0
YENİBEYGÜCÜ U-14
21.10.2023 - 15:00
U-14 LİG F GRUBU
3. Hafta
ÇUKUROVA GENÇLİK SPOR U-14
9
1
YÜREĞİR SPOR U-14
21.10.2023 - 13:30
U-14 LİG F GRUBU
3. Hafta
BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYE SPOR U-14
4
3
REŞATBEYSPOR U-14
21.10.2023 - 12:00
U-14 LİG C GRUBU
3. Hafta
HEDEF 01 SPOR U-14
3
2
ÇUKUROVA KOZA SPOR U-14
18.10.2023 - 20:00
U-18 1. LİG KIRMIZI GRUP
2. Hafta
ÇUKUROVA SPOR U-18
0
4
ÇUKUROVA DEMİRSPOR U-18
18.10.2023 - 18:00
U-18 1. LİG BEYAZ GRUP
2. Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ U-18
6
0
YENİBEYGÜCÜ U-18
16.10.2023 - 20:00
1. AMATÖR LİG A GRUBU
4. Hafta
ALADAĞGÜCÜ
1
0
SULUCA ORG.SANAYİ SPOR
15.10.2023 - 20:00
1. AMATÖR LİG B GRUBU
4. Hafta
SARIÇAMGÜCÜ
0
8
HEDEF 01 SPOR
15.10.2023 - 16:00
SÜPER AMATÖR LİG A GRUBU
1. Hafta
YAPI MESLEK SPOR
2
2
POZANTI BELEDİYE SPOR
15.10.2023 - 16:00
SÜPER AMATÖR LİG C GRUBU
1. Hafta
DEVECİ SPOR
1
4
KOZANSPOR FK
15.10.2023 - 14:00
SÜPER AMATÖR LİG A GRUBU
1. Hafta
ANADOLU 19 MAYIS SPOR
6
0
CEYHAN DOĞAN SPOR
15.10.2023 - 14:00
SÜPER AMATÖR LİG C GRUBU
1. Hafta
TOROSLAR 1922 SPOR
1
2
KABASAKAL GENÇLİK SPOR
15.10.2023 - 12:00
1. AMATÖR LİG C GRUBU
4. Hafta
KAZİME ÖZLER SPOR
2
0
SARIÇAM BURUK SPOR
14.10.2023 - 20:00
1. AMATÖR LİG C GRUBU
4. Hafta
YÜREĞİR SPOR
2
3
KİREMİTHANESPOR
14.10.2023 - 18:00
1. AMATÖR LİG B GRUBU
4. Hafta
ÇUKUROVA GENÇLERBİRLİĞİ
1
3
KANAL UFUK SPOR
14.10.2023 - 16:00
U-16 LİG D GRUBU
2. Hafta
SARIÇAM DEMİRSPOR U-16
0
3
ADALETGÜCÜ U-16
14.10.2023 - 14:00
U-16 LİG B GRUBU
2. Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ U-16
16
0
PTT EVLERİ SPOR U-16
14.10.2023 - 12:00
U-16 LİG D GRUBU
2. Hafta
VEFA 01 SPOR U-16
0
8
B.ŞEHİR BELEDİYE SPOR U-16
11.10.2023 - 18:00
U-18 1. LİG BEYAZ GRUP
1. Hafta
ÇUKUROVA BELEDİYE SPOR U-18
2
3
GENÇLERBİRLİĞİ U-18
08.10.2023 - 19:00
1. AMATÖR LİG C GRUBU
3. Hafta
ÇUKUROVA GENÇLİK SPOR
2
3
KAZİME ÖZLER SPOR
08.10.2023 - 17:00
1. AMATÖR LİG D GRUBU
3. Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ
5
1
SARIÇAM BELEDİYESPOR
08.10.2023 - 15:00
1. AMATÖR LİG A GRUBU
3. Hafta
YÜKSEL GENÇLİK SPOR
8
0
TOROS DEMİR SPOR
08.10.2023 - 13:00
1. AMATÖR LİG A GRUBU
3. Hafta
ÇUKUROVA BELEDİYE SPOR
2
2
AKKAPISPOR
08.10.2023 - 11:00
U-14 LİG G GRUBU
2. Hafta
TOROSLAR 1922 U-14
7
0
ŞAKİRPAŞA SPOR U-14
07.10.2023 - 18:30
U-14 LİG D GRUBU
2. Hafta
BAKLALISPOR U-14
0
7
YÜREĞİR ATAKENT U-14
07.10.2023 - 16:00
U-14 LİG G GRUBU
2. Hafta
SARIÇAM KILIÇLI 1965 U-14
7
0
KUZEY ADANASPOR U-14
07.10.2023 - 14:30
U-14 LİG E GRUBU
2. Hafta
RAMAYSPOR U-14
8
0
VEFA 01 SPOR U-14
07.10.2023 - 13:00
U-14 LİG E GRUBU
2. Hafta
ADANA MASSE SPOR U-14
0
6
KARATAŞ BELEDİYESPOR U-14
07.10.2023 - 11:30
U-14 LİG C GRUBU
2. Hafta
HEDEF 01 SPOR U-14
4
1
ÇUK.BELEDİYESPOR U-14
01.10.2023 - 20:00
1. AMATÖR LİG C GRUBU
2. Hafta
YÜREĞİR SPOR
2
2
SARIÇAM BURUK SPOR
01.10.2023 - 18:00
1. AMATÖR LİG D GRUBU
2. Hafta
KUNDURACI ESNAF SPOR
0
20
YEŞİLEVLERSPOR
01.10.2023 - 16:00
1. AMATÖR LİG B GRUBU
2. Hafta
ÇUKUROVA GENÇLERBİRLİĞİ
3
1
BEŞ OCAK DEMİR
01.10.2023 - 14:00
1. AMATÖR LİG A GRUBU
2. Hafta
SULUCA ORG.SANAYİ SPOR
10
0
PTT EVLERİ SPOR
01.10.2023 - 12:00
U-16 LİG D GRUBU
1. Hafta
ADALETGÜCÜ U-16
12
1
VEFA 01 SPOR U-16
30.09.2023 - 19:00
1. AMATÖR LİG C GRUBU
2. Hafta
KİREMİTHANESPOR
0
6
GÜNEŞLİ SPOR
30.09.2023 - 17:00
U-16 LİG C GRUBU
1. Hafta
YÜREĞİR ATAKENT U-16
1
2
SARIÇAM KILIÇLI 1965 U-16
30.09.2023 - 15:00
U-16 LİG A-GRUBU
1. Hafta
HEDEF 01 SPOR U-16
17
0
REŞATBEYSPOR U-16
30.09.2023 - 13:00
U-16 LİG B GRUBU
1. Hafta
PTT EVLERİ SPOR U-16
2
10
KOZAN İMAR SPOR U-16
24.09.2023 - 18:00
1. AMATÖR LİG D GRUBU
1. Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ
8
2
SEYHAN DEMİRSPOR
24.09.2023 - 16:00
1. AMATÖR LİG A GRUBU
1. Hafta
AKKAPISPOR
9
0
TOROS DEMİR SPOR
24.09.2023 - 16:00
1. AMATÖR LİG B GRUBU
1. Hafta
HEDEF 01 SPOR
0
6
YÜZÜNCÜYILSPOR
24.09.2023 - 12:26
1. AMATÖR LİG A GRUBU
1. Hafta
SİMERANYA SPOR
2
5
SULUCA ORG.SANAYİ SPOR
23.09.2023 - 19:00
U-14 LİG C GRUBU
1. Hafta
ÇUK.BELEDİYESPOR U-14
3
1
ÇUKUROVA KOZA SPOR U-14
23.09.2023 - 18:30
1. AMATÖR LİG D GRUBU
1. Hafta
KILIÇLISPOR
14
2
KUNDURACI ESNAF SPOR
23.09.2023 - 16:30
U-14 LİG D GRUBU
1. Hafta
YÜREĞİR ATAKENT U-14
9
1
ÇUK. DEMİRSPOR U-14
23.09.2023 - 16:00
U-14 LİG B GRUBU
1. Hafta
AKKAPISPOR U-14
2
1
GENÇLERBİRLİĞİ U-14
23.09.2023 - 16:00
U-14 LİG B GRUBU
1. Hafta
SEYHAN KURTULUŞ U-14
4
0
YÜREĞİR DEMİRSPOR U-14
23.09.2023 - 16:00
U-14 LİG G GRUBU
1. Hafta
ŞAKİRPAŞA SPOR U-14
0
5
YENİBEYGÜCÜ U-14
23.09.2023 - 15:00
U-14 LİG A-GRUBU
1. Hafta
ANADOLU 19 MAYIS U-14
3
0
SEYHAN DEMİRSPOR U-14
23.09.2023 - 13:30
U-14 LİG A-GRUBU
1. Hafta
YEŞİLEVLERSPOR U-14
12
2
İNCİRLİKSPOR U-14
23.09.2023 - 12:00
U-14 LİG H GRUBU
1. Hafta
SİMERANYA SPOR U-14
2
5
ÇUKUROVA DEMİR ORDU U-14
Amatör Ligler
SÜPER AMATÖR LİG ŞAMPİYONLAR GRUBU
SÜPER AMATÖR LİG A GRUBU
SÜPER AMATÖR LİG B GRUBU
SÜPER AMATÖR LİG C GRUBU
1. AMATÖR LİG YÜKSELME KIRMIZI GRUP
1. AMATÖR LİG YÜKSELME BEYAZ GRUP
1. AMATÖR LİG A GRUBU
1. AMATÖR LİG B GRUBU
1. AMATÖR LİG C GRUBU
1. AMATÖR LİG D GRUBU
U-18 LİGİ ŞAMPİYONLAR GRUBU
U-18 1. LİG KIRMIZI GRUP
U-18 1. LİG BEYAZ GRUP
U-18 2.LİGİ YÜKSELME GRUBU
U-18 2.LİG A GRUBU
U-18 2.LİG B GRUBU
U-18 2.LİG C GRUBU
U-18 2.LİG D GRUBU
U-17 LİGİ ŞAMPİYONLAR KIRMIZI GRUP
U-17 LİGİ ŞAMPİYONLAR BEYAZ GRUP
U-17 LİG A GRUBU
U-17 LİG B GRUBU
U-17 LİG C GRUBU
U-17 LİG D GRUBU
U-17 LİG E GRUBU
U-16 LİGİ ŞAMPİYONLAR KIRMIZI GRUP
U-16 LİGİ ŞAMPİYONLAR BEYAZ GRUP
U-16 LİG A-GRUBU
U-16 LİG B GRUBU
U-16 LİG C GRUBU
U-16 LİG D GRUBU
U-16 LİG E GRUBU
U-16 LİG F GRUBU
U-15 LİGİ ŞAMPİYONLAR 1. GRUBU
U-15 LİGİ ŞAMPİYONLAR 2. GRUBU
U-15 LİGİ ŞAMPİYONLAR 3. GRUBU
U-15 LİGİ ŞAMPİYONLAR 4. GRUBU
U-15 LİG A GRUBU
U-15 LİG B GRUBU
U-15 LİG C GRUBU
U-15 LİG D GRUBU
U-15 LİG E GRUBU
U-15 LİG F GRUBU
U-15 LİG G GRUBU
U-15 LİG H GRUBU
U-14 LİGİ ŞAMPİYONLAR 1. GRUP
U-14 LİGİ ŞAMPİYONLAR 2. GRUP
U-14 LİGİ ŞAMPİYONLAR 3. GRUP
U-14 LİGİ ŞAMPİYONLAR 4. GRUP
U-14 LİG A-GRUBU
U-14 LİG B GRUBU
U-14 LİG C GRUBU
U-14 LİG D GRUBU
U-14 LİG E GRUBU
U-14 LİG F GRUBU
U-14 LİG G GRUBU
U-14 LİG H GRUBU
U-13 LİGİ ŞAMPİYONLAR 1. GRUBU
U-13 LİGİ ŞAMPİYONLAR 2. GRUBU
U-13 LİGİ ŞAMPİYONLAR 3. GRUBU
U-13 LİGİ ŞAMPİYONLAR 4. GRUBU
U-13 LİG A GRUBU
U-13 LİG B GRUBU
U-13 LİG C GRUBU
U-13 LİG D GRUBU
U-13 LİG E GRUBU
U-13 LİG F GRUBU
U-13 LİG G GRUBU
U-13 LİG H GRUBU
U-12 LİGİ ŞAMPİYONLAR 1. GRUP
U-12 LİGİ ŞAMPİYONLAR 2. GRUP
U-12 LİGİ ŞAMPİYONLAR 3. GRUP
U-12 LİGİ ŞAMPİYONLAR 4. GRUP
U-12 LİG A GRUBU
U-12 LİG B GRUBU
U-12 LİG C GRUBU
U-12 LİG D GRUBU
U-12 LİG E GRUBU
U-12 LİG F GRUBU
U-12 LİG G GRUBU
U-12 LİG H GRUBU
U-11 LİGİ ŞAMPİYONLAR 1. GRUBU
U-11 LİGİ ŞAMPİYONLAR 2. GRUBU
U-11 LİGİ ŞAMPİYONLAR 3. GRUBU
U-11 LİGİ ŞAMPİYONLAR 4. GRUBU
U-11 LİG A GRUBU
U-11 LİG B GRUBU
U-11 LİG C GRUBU
U-11 LİG D GRUBU
U-11 LİG E GRUBU
U-11 LİG F GRUBU
U-11 LİG G GRUBU
U-11 LİG H GRUBU
Diğer
Resmi Web Sitesi
Turkcell Kadın Futbol Süper Ligi
TFF Kadınlar 3. Ligi
BÖLGESEL AMATÖR LİG 7. GRUP
Arşivleri görüntüle ...
Yaklaşan Maçlar
İMAMOĞLU BELEDİYESPOR U-13(LİGDEN ÇEKİLDİ) vs. AD.YILDIRIMSPOR U-13 - U-13 LİG G GRUBU Division on 19.03.2024 - 13:00
SİNANPAŞASPOR U-13(LİGDEN ÇEKİLDİ) vs. KUZEY ATLAS SPOR U-13 - U-13 LİG H GRUBU Division on 19.03.2024 - 13:00
KOZANSPOR FK U-13 vs. MAVİ ŞİMŞEKLER U-13 - U-13 LİG F GRUBU Division on 19.03.2024 - 18:30
Tam takvim görüntüle ...
Bugünün maçlarını görüntüle ...